Як цвіте декоративний барбарис

Цвіте в травні. Квіти дрібні, жовто-червоні, зібрані в небагатоквіткові короткі кисті, по 2-5 в пучках. Мають приємний аромат. Плоди коралово-червоні блискучі ягоди еліптичної форми, довго зберігаються на кущах, не їстівні, зріють у вересні-жовтні.

Квітки з сильним своєрідним неприємним запахом, діаметром 0,6-0,9 см., Зібрані в пазушні багатоквіткові (15-25 шт.) Пониклі суцвіття-кисті до 6 см. Завдовжки. Цвіте з травня по червень, з вересня по жовтень дозрівають ягоди.

Барбарис оттавський росте швидко, відрізняється особливою невибагливістю і відмінно зимує. Кущі середньої висоти 100-200 см, у різних сортів. Є і більш великий червонолистий сорт Суперба, здатний сформувати кущ до 400 см заввишки, відмінно стрижеться і цвіте жовтими квітками. Більшість сортів – слабко колючі.

Цвіте в травні — червні, плоди достигають у вересні. Барбарис поширений по всій Україні як природно, так і в культурах.

Барбарис їстівний – особливості посадки Це кущі, що швидко ростуть, які вже на 3-4 рік починають плодоносити.

Як виглядає і росте Барбарис звичайний : Барбарис звичайний – листяний чагарник, що виростає до 3 м у висоту. Кора у нього білувато-зелена. Він має колючки, а його листя еліптичної форми, зелене, тільки восени воно набуває сезонних золотистих барв. Квітки золотисто-жовті, шестикратні, інтенсивно ароматичні.





Декоративні барбариси – скарб для дизайнера. Різноманітність сортів від низькорослих до великих кущів, дозволяє створювати різноманітні композиції. Карликові сорти – вдало поєднуються з хостами і бруслинами Форчуна. Такі композиції підійдуть для міксбордерів і альпінаріїв. Поруч з …